Banyo Raf Modelleri

Banyo Raf Modelleri

Dekoratif banyo rafı, banyo rafı plastik, banyo raf modelleri, yapışkanlı banyo rafı, En çok satan banyo rafları hangileri? hakkında; merak ettikleriniz için makalemizi okuyun!

Banyolar evlerde gün içinde yoğun olarak kullanılan özel yaşam alanlarındandır. Bu alanların sağlık açısından hijyenik bir biçimde kullanılması önemlidir. İçinde küvet, duşakabin, banyo dolabı, lavabo, klozet, batarya, duş başlığı…vb. eşya ve aksesuarları barındıran alanlardır. Banyoda herkesin sürekli olarak kullandığı birçok küçük eşyalar ve gereçler bulunmaktadır. Bu gereçlerin belirli bir düzen içinde kalması gerekir. Bu ürünleri kategorize eden ve fonksiyonel bir şekilde kullanılmasını sağlayan, istenildiği anda kolayca erişimini sağlayan banyo rafları bulunmaktadır. Bu raf modelleri her yerde kullanılabilir modellerden oluşmaktadır. 

 

banyo rafı

 

Banyo Rafı Düzenleme Fikirleri

Banyo rafı lavabonun kenarına konularak içine havlu, sabun gibi eşyalar konulabilir. Şampuanın konulduğu raflar daha çok duş içinde kullanılmaktadır. Raflar köşeye yerleştirilen çok fazla sıraya ve geniş alana sahip ürünlerdir. Klozet arkasında kullanılabilen raf seçenekleri de mevcuttur. Raflar aynı zamanda yerden ve alandan tasarruf sağlayan kullanışlı ürünlerdir. Birbirinden farklı tasarım raf modelleri içinden seçim yaparak depolama ihtiyaçlarınızı düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Lavabonuzda yer yoksa eğer klozet raflarını kullanabilirsiniz. Geniş bir alana sahipse eğer banyo duvar kağıdı ile uyumlu olan renklere sahip yüksek ve kapaklı olan raf modellerini kullanabilirsiniz. Normal şartlarda içi içe geçmiş, dağınık ve karmaşık duran eşyalarınızı düzenlemek için banyo raflarını kullanabilirsiniz. Bu raflar gereçlerinizi yan yana değil üst üste yerleştirme olanağı sunar.

 

banyo dekorasyon raf modelleri

 

Evinizde hangi alan olursa olursun dizayn çok önemli bir aşamadır. Estetik, güzellik, konfor için dekorasyon seçiminin özenle yapılması gerekir. Banyo raflarının kullanımı pratiktir. Her renk ve ölçülerde modelleri vardır. Plastik, ahşap ve metalden üretilenleri de mevcuttur. Banyonuzun tarzına uygun olan modelleri seçmelisiniz. Banyonuzla uyumlu raf modelleriyle banyonuz için bir harmoni oluşturabilirsiniz. 


Banyo Rafı Modelleri

 • Ahşap Banyo Rafları
 • Dekoratif Banyo Rafları
 • Plastik Banyo Rafları
 • Demir Banyo Rafları
 • Metal Görünüm Banyo Rafları
 • Siyah Banyo Rafları
 • Beyaz Banyo Rafları
 • Klozet Üstü Banyo Rafı Modelleri 2023
 • Paslanmaz Banyo Rafları
 • Yapışkanlı Banyo Rafı
   

  dekoratif banyo rafı modelleri

 

Banyo rafı alırken banyo alanınızın yanı sıra kullandığınız gereçlerin sayısını da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer, çok fazla ürün kullanıyorsanız çok katlı banyo raf modellerini almanız daha doğru olacaktır. Klozet üstü banyo raflarından alarak banyonuzda geniş alanlar yaratabilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen banyo rafları pirinç, tahta, cam, hasır ve demirden yapılan raflardır. İşlevsellik ve kullanım açısından birçok ürün tasarımları bulunmaktadır. Banyonuzda hem alandan tasarruf etmek hem de dekoratif bir etki yaratmak istiyorsanız banyo raflarını kullanabilirsiniz. Banyo rafları iki, üç katlı olabileceği gibi birçok katlı modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller üst üste eşya koyma seçeneği sunmaktadır.
Kare şeklinde bir banyo rafı eşyalarınızı tutar ve yan yana yerleştirme imkânı verir.

 

ahşap banyo rafı modelleri

 

Ancak bu raflar depolama alanı olarak fazla bir geniş alana sahip değildir çünkü tek katlıdır. İki katlı olanlar ise fazla yer kaplamaz. Duş içinde kullanılan tasarımlarda duş rafları tercih edilmektedir. Lavabo kenarında ve klozet üzerinde kullanılan modellerde vardır. Banyo rafları 2,3,4 ve 5 kattan oluşmaktadır. Bu modeller içinde ayaklı tasarıma sahip olan çeşitlerde bulunmaktadır.  Bu modeller kendi başına kullanıma uygundur ve belirli bir yüksekliğe sahiptir. Herhangi bir köşede kullanılabilme özgürlüğü sunar.

 

plastik banyo rafı

 

Kapaksız ve döner banyo rafları da vardır. Kapaksız olan rafların kullanımı çok pratiktir ve her katta eşyalarınızı rahatlıkla görebilir ve ulaşabilirsiniz. İhtiyaç sırasında hemen alıp tekrar yerine koyabilirsiniz. Kapaklı ürünlerde ise ürünleriniz muhafaza edilmiş olur. Nem kapmaz ve ıslanmaz. Bu modellere havlularınızı koyabilir, tozlanmasını ve ıslanmasını istemediğiniz ürünlerinizi koyabilirsiniz. Banyo raf modelleri, banyo alanlarına yenilik getirecek düzenlemeler eşlik eden en iyi banyo mobilyasıdır. 


Yapışkanlı Banyo Rafı

Yapışkanlı banyo rafı modelleri, banyo dekorasyonları ve düzenlemesi için pratiklik sağlayan alana göre şekil verilen, estetik unsurları ortaya çıkaran raf düzenlemeleri içerisindedir. Banyo rafı modelleri ile etraftaki gereksiz banyo aksesuarlarını toparlayabilir, Ekstra malzeme ve gereksinimleri daha düzenli bir hale getirebilirsiniz. Yapışkanlı banyo rafı modellerini alanda uygun olan herhangi bir yere yapıştırıp, pratik bir şekilde kendi zevkinize göre istediğiniz zaman yer değişimi yapabilirsiniz. Bu yüzden yapışkanlı banyo rafları kullanımı pratik ve sağlamdır. 

 

yapışkanlı banyo rafı modelleri

 

Dekoratif Banyo Rafı

Dekoratif banyo rafı modelleri, modern banyo tasarımı ve banyo modelleri ile kombine edilmeye uygun raf sistemleri içerisindedir. Ahşap banyo dolabı raf modelleri modern tasarımlara bütüncül banyo zarafeti katmanın yanı sıra, ortama ferah bir hava katar. Dekoratif banyo rafı modelleri ile bütüncül dekorasyon örneklerini daha iyi yansıtıp, ekstra banyo dizaynı ve süslemelerine yer verebilirsiniz. 

 

yapışkanlı banyo rafı modelleri

 

Ahşap Banyo Rafları

Ahşap banyo rafları, kapaklı banyo rafları, sürgülü banyo rafları gibi banyo aksesuarları en iyi banyo düzenlemesinde kullanılan banyo mobilyalarına eşlik etmektedir. Küçük ve dar alanlı banyolardan geniş ve ferah alanlı banyolara kadar lüks ve şık görünüm elde etmek için ahşap banyo rafı modellerini dekorasyonda tercih edebilirsiniz. 

Soru Sor

Security Code

*Lütfen zorunlu alanları doldur...

BENZER İÇERİKLER